Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Ladies Choreo s Petrou (rezervace zde)

Taneční lekce pro sólo ženy každého věku, na kterém je dobré znát základní kroky tanců Bachata, Salsa, Kizomba a Zouk. Při troše šikovnosti, touze tančit a snaze učit se, jsou na lekcích vítané i začátečnice.

Rozšíříme taneční Ladies Styling a budeme se učit a tančit tzv. krokové taneční sestavy.

Základním obsahem tohoto kurzu je dominikánský tanec Bachata. Některé prvky a principy i z ostatních tanců, Salsa, Kizomba a Zouk, se prolínají. Na lekcích je tančíme pro zpestření i rozšíření přehledu a tanečního repertoáru tanečnic. Příležitostně může na lekcích znít i Merengue, Samba, Chacha, Reggaeton a jiné.

Jednotlivé prvky se naučíme spojit do ladných a zábavných tanečních choreografií a krokových sestav okořeněných ženským tanečním stylem, tzv. Ladies Stylingem.

 

Budeme tančit tak, abychom se v jednotlivých tanečních krocích a prvcích cítily příjemně a zároveň abychom vše tančily technicky správně, zdravě i esteticky. Tyto lekce mohou být také přípravou nebo i vytříbením vlastního Ladies Stylingu pro tanec v páru – v kategorii Social dance.

Záměrem je tančit tak, abychom byly v rovnováze a svém středu a zárvoveň, aby byl tanec funkčním nástrojem pro náš celkový rozvoj v životě. Cílem kurzu je, aby se každá žena na lekce těšila a užívala si radost z pohybu, hudby a společných prožitků v přívětivé ženské atmosféře.

Věříme, že tanec nám přínáší hlubší rozměr o nás samotných, který můžeme aplikovat do našeho života.

 

Celým kurzem vás bude provázet lektorka Petra Kosíková.

 

Tento taneční kurz má celkem 5 lekcí / 75 min.

První lekce všech našich Ladies kurzů jsou otevřené pro všechny i jednorázově, tzv. Openclass. Na základě kterých je možné se rozhodnout, zda budete navštěvovat celý tento kurz.

Lekce budou probíhat každou středu od 8.5. – 5.6. 2024 v čase od 17:30 – 18:45 hod. v gymnastickém sále, ZŠ Mírové nám. 19, Hodonín (vchod za zelenou bránou přes červené hřiště).

 

Cena 1 100 Kč za 5 lekcí. Lekce je dlouhá 75 min. Minimální počet je 10 žen.

 

Je možné přijít jednorázově / 250,- / lekce.

👉 Platba předem na bankovní účet 2802628755 / 2010.

 

Storno rezervace je možné nejpozději 24 hod. před začátkem kurzu.

Pro více informací nám napište na email: info@naparketu.cz. Rádi vám na vše odpovíme.

8. května v 17:30 - 5. června v 18:45
Taneční sál ZŠ Mírové náměstí
Mírové náměstí 19, Hodonín