Načítám Akce
  • akce již proběhla.

LADIES II. základy (rezervace zde)

Taneční kurz pro sólo ženy každého věku, na kterém si zatančíte v karibských a latinsko-amerických rytmech. Obsahem lekcí jsou čtyři tance – Bachata, Salsa, Kizomba a Zouk. Některé taneční kroky se v těchto tancích prolínají a dají se v jednotlivých principech propojovat. Každý tanec má však svůj charakter a „vibe“ – atmosféru.

Budeme tančit a opakovat základní kroky, které rozšíříme o další varianty a krokové sestavy.

Také prohloubíme a sestavy spojíme s tzv. Ladies Stylingem – ženským tanečním stylem. Zapojíme paže, hlavu a naším zaměrem bude zlepšit flexibilitu celého těla.

Záměrem je tančit tak, aby se každá žena v jednotlivých tanečních prvcích a krocích cítila příjemně a zároveň, aby vše tančila technicky správně, zdravě a esteticky.

Tanec je jedním z funkčních nástrojů pro náš celkový rozvoj v životě. Cílem kurzu je, aby se každá žena na lekce těšila, odreagovala se, užívala si radost z pohybu, hudby a tance ve skupině žen na podobné taneční vlně.

Věříme, že tanec nám přínáší hlubší rozměr o nás, který můžeme aplikovat do dalších oblastí života.

Tímto kurzem vás budou provázet taneční lektorky Ivana Šupová a Inna Kaliberda.

Tento tanečí kurz pro ženy bude probíhat každé pondělí od 27.11. – 8.1. 2024 v čase od 19:00 – 20:30 hod. v gymnastickém sále na ZŠ Vančurova Hodonín.

 

?  Cena 1 000 Kč za 5 lekcí. Lekce je dlouhá 1,5 h / 90 min. Kurz se koná při minimálním počtu 10 žen. Maximální počet je 22 žen.

Platba předem na bankovní účet 2802628755 / 2010 (uveďte vaše jméno a příjmení / Ladies I.)
Storno rezervace je možné nejpozději 24 hod. před začátkem kurzu.
✍️ Pro více informací nám napište na email na: info@naparketu.cz. Rádi vaše dotazy zodpovíme.
27.11.2023 v 19:00 - 08.01.2024 v 20:30
ZŠ Vančurova, Gymnastický sál
Vančurova 2, Hodonín