Načítám Akce
  • akce již proběhla.

LADIES Styling(rezervace zde)

Taneční kurz pro sólo ženy každého věku, na kterém se naučíte základní taneční kroky čtyř tanců v karibských a latinsko-amerických rytmech – Bachatu, Salsu, Kizombu a Zouk. Některé taneční kroky se v těchto tancích prolínají a dají se v jednotlivých principech propojovat. Každý tanec má však svůj charakter i tzv. „vibe“ (atmosféru).
Budeme tančit a opakovat základní kroky všech tanců a některé prvky se naučíme spojit do jednoduchých tanečních variací okořeněných ženským tanečním stylem, tzv. Ladies Stylingem. Budeme používat také paže, hlavu a „pracovat“ na flexibilitě celého těla.

Záměrem je tančit tak, aby se každá žena v jednotlivých tanečních prvcích cítila příjemně a zároveň aby vše tančila technicky správně, zdravě a esteticky.

Tanec je jedním z funkčních nástrojů pro náš celkový rozvoj v životě. Cílem kurzu je, aby se každá žena na lekce těšila, odreagovala se, užívala si radost z pohybu, hudby a tance ve skupině žen na podobné taneční vlně.

Věříme, že tanec nám přínáší hlubší rozměr o nás, který můžeme aplikovat do dalších oblastí života.

 

Tento taneční kurz pro ženy bude probíhat každý čtvrtek od 22.2. – 21.3. 2024 v čase od 16:40 – 17:55 hod. v gymnastickém sále na ZŠ Vančurova Hodonín.

 

?  Cena 1 100 Kč za 5 lekcí. Lekce je dlouhá 75 min.

Kurz se koná při minimálním počtu 10 žen. Maximální počet žen je 12.

Platba předem na bankovní účet 2802628755 / 2010 (uveďte vaše jméno a příjmení / Ladies I.)
Storno rezervace je možné nejpozději 24 hod. před začátkem kurzu.
✍️ Pro více informací nám napište na email na: info@naparketu.cz. Rádi vaše dotazy zodpovíme.
Před začátkem kurzu rezervovaným ženám zasíláme informace emailem i s QR kódem.
22. února v 16:30 - 21. března v 17:45
ZŠ Vančurova, Gymnastický sál
Vančurova 2, Hodonín