Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Bachata Technika, Flow, Muzikalita – Taneční kurz pro páry (rezervace zde)

Na tomto tanečním kurzu se budeme věnovat dominikánskému tanci Bachata. Na své si přijdou ti, kteří ovládají základní kroky i pokročilé taneční variace. Lektorky se budou věnovat prohloubení techniky provedení jednotlivých kroků, ukotvení principů vedení a následování, taneční flow a muzikalitě. Stále budeme také zlepšovat flexibilitu celého těla pro celkové uvolnění. Obsahem tohoto kurzu budou převážně praktická cvičení. Budeme také vysvětlovat několik zásadních pravidel a detailů, které jsou pro kvalitní a funkční taneční zážitek podstatné. V neposlední řadě se naučíte i nové taneční figury, které budete moct tančit na našich i jiných tanečních akcích.

 

Tímto tanečním kurzem vás budou provázet lektorky Ivana Šupová (jako leader) a Alžběta Lejsal Vykouřilová (jako follower).

Dominikánský tanec Bachata je charakteristický vášnivostí, hravostí i romantikou. Jeho principy, obzvláště v sensuální Bachatě, se přirozeně prolínají s jiným tanci i ostatními oblastmi života.

 

Na kurz se můžete přihlásit jako jednotlivec nebo v páru. V průběhu lekcí se v tanečních párech střídá. Je to doporučeno, ale není to podmínkou účasti.

Kurz má celkem 5 lekcí /  90 min. Závěrečná opakovací lekce bývá zpravidla otevřená, tzv. „Openclass“, veřejnosti a všem účastníkům ostatních našich kurzů.

Lekce budou probíhat každé úterý od 19:00-20:30 hod. od 19.3. do 16.4.2024 v gymnastickém sále ZŠ Mírové náměstí Hodonín.

 

Cena je 1 350 Kč jednorázově / osoba. Nebo při aktivním měsíčním členství 1300 Kč. Koná se při minimálním počtu 10 účastníků (5 párů).

👉 Platba předem na bankovní účet 2802628755 / 2010.

Storno rezervace je možné nejpozději 24 hod. před začátkem kurzu.

Pro více informací nám napište na email: info@naparketu.cz. Rádi vám na vše odpovíme.

19. března v 19:00 - 16. dubna v 20:30
Taneční sál ZŠ Mírové náměstí
Mírové náměstí 19, Hodonín