Načítám Akce
  • akce již proběhla.

BACHATA IV. Mírně pokročilí (Rezervace zde)

Taneční kurz pro páry všech věkových kategorií, na kterém je nutné umět základní kroky dominikánského tance Bachata.
Na tomto tanečním kurzu si osvojíte více do hloubky další podstatné taneční principy. Zaměříme se na další prvky, jako jsou vlny, izolace těla a další detaily, které mohou rozšířit taneční „obzory“ pro co nejlepší taneční zážitky.

V navazujícím kurzu se naučíte nové jednoduché taneční figury. Budeme zde ukotvovat a prohlubovat technické principy tak, aby byly figury správně a funkčně provedeny. Zároveň rozšíříme základní krok o další varianty, muzikalitu a mužský i ženský styling. Budeme zlepšovat flexibilitu, dolaďovat izolace, bodymovementy a vlny, tzn. práci s pružností vlastního těla.

Naučené taneční figury budete moct tančit na různých tanečních akcích. Budete také prakticky zažívat správnou taneční etiku a etiketu. Pro cílevědomé účastníky máme možnost účastnit se natáčení našich Promo videí a veřejných vystoupení, na které nacvičujeme společnou taneční choreografii.

 

Na kurz se můžete přihlásit jako jednotlivec nebo v páru. V průběhu lekcí se v tanečních párech střídá.

Kurz má celkem 5 lekcí / 90 min. Závěrečná opakovací lekce býva zpravidla otevřená veřejnosti a účastníkům našich dalších kurzů.

Lekce probíhají každou středu od 20.3. – 17.4.2024 od 19:00 – 20:30 hod.

Celým kurzem vás bude provázet lektor Václav Bařák s partnerkou.

Cena je 1 350 Kč jednorázově nebo 1300,- při aktivním měsíčním členství. Koná se při minimálním počtu 10 účastníků (5 párů).

 

20. března v 19:00 - 17. dubna v 20:30
ZŠ Vančurova, Gymnastický sál
Vančurova 2, Hodonín